Site İçi Arama

Haberler

Yeni Web Sayfamızı Açtık..

Av-Can Mühendislik Enerji Elk. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.olarak 29.Temmuz.2013 tarihi itibari ile yeni web sayfamızı açmış bulunuyoruz. Sayfamız Türk Ticaret Kanunun getirdiği yeni düzenlemede istenen şartları sağlayacak şekilde profesyonel olarak tasarlanmıştır. Bu bölümden şirketimiz ve sektör hakkında duyuru, haber ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Uluslararası Enerji Kongresi,

24-25 Ekim 2013 tarihlerinde CONGRESIUM ANKARA ATO ULUSLARARASI KONGRE VE SERGİ SARAYI’nda gerçekleştirilecektir. Kongreye yerli ve yabancı pek çok enerji firması yetkililerinin yanısıra, akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri iştirak edecektir. Devamını oku..

Av-Can Mühendislik Enerji Elk. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., kurulduğu tarih den beri Enerji İletim Dağıtım ve Üst yapı projelerine ayrı bir önem vermiştir.

Av-Can Mühendislik, Türkiye ve diğer komşu ülkelerde bir çok küçüklü büyüklü üst yapı ve alt yapı projeleri gerçekleştirmiş, bu anlamda en yeni teknolojileri sunan ve dünyanın önde gelen enerji firmaları ile sürekli işbirliği içerisinde, periyodik olarak bu konudaki yeni teknoloji ve uygulamaların eğitimini alan konusunda uzmanlaşmış ekibi ile Enerji sektöründe Altyapı ve Üstyapı çözümlerini müşterilerinde uygulamaya devam etmektedir.

Bütün projelerini uzun süreli – kalıcı olarak gören üzerinde 10-15 yıllık bir dönemde ortaya çıkabilecek yeni teknolojilerin de desteklenebileceğini düşünen bir anlayış ile ele alan Av-Can Mühendislik, müşterilerinin gereksinimlerine, proje öncesi teknoloji tanıtımı, keşif çalışmalarından başlayarak ürün seçimi sırasında onlar ile beraber çalışarak, kuruluş ve proje sonrası raporlama ve mühendislik çizimleri ile proje dosyalarını müşterilerine sunarak, kuruluş sonrası teknik destek çalışmaları ile geniş bir aralıkta yanıt vermektedir.

Başlıca Taahhüt konuları ; 

  • Enerji iletim Dağıtım Tesisleri 
  • Trafo Dağıtım Merkezleri 
  • Hastane, Hava Limanları, Şehir Şebekeleri Tesisleri
  • Üst Yapı Zayıf ve Kuvvetli Akım Tesisleri (Yangın Algılama, Telefon v.s.)
  • Aydınlatma Tesisleri
  • GES (Güneş Enerjisi Santralleri)
  • HES (Hidro Elektrik Santrali)
  • RES (Rüzgar Santrali)
  • Doğal Gaz ve Kömür Santralleri